Bilim Emek ve Özveriyle Yükselen Üniversite

Tamamlanan Eğitimler

2022 Yılında Düzenlenen Eğitimler

 

Hüsnü Hat Kursu Mezuniyet Sergisi 

 

Hüsnü Hat Kursu

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Muhtarlık Akademisi Mezuniyet Töreni

 

2021 Yılında Düzenlenen Eğitimler

 

Eğitimlerin /sertifika programlarının adı İçeriği
Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler ile İlgili İşler 5 kişiye iş sağlığı ve güvenliği kuralları ile atık yönetmeliklerine uygun olarak her türlü çöp ve atık maddeler ile ilgili işler hakkında eğitim verildi.
Muhtarlık Akademisi Malatya Yeşilyurt İlçesindeki 40 muhtara Muhtarın Dünü ve Bugünü, Belediye Kanunu, Halkla İlişkiler ve İletişim, Büyükşehir Belediye Kanunu ile ilgili eğitim verildi.

 

2020 Yılında Düzenlenen Eğitimler

 

  İçeriği
Turizm eğitimi 20 kişiye servis teknikleri, yiyecek içecek hizmetleri, konukla iletişim, turist rehberliği, turizm coğrafyası, görgü ve protokol kuralları ile ilgili eğitim verildi.
Eğiticilerin eğitimi 111 öğretim elemanına ölçme ve değerlendirme, sınıf yönetimi, eğitim psikolojisi, öğrenci ile iletişim alanında eğitim verildi.
Bahçe bakımı ve budama eğitimi 11 kişiye bahçe bakımı ve budama ile ilgili eğitim verildi.
Hijyen eğitimi 20 kişiye hijyen eğitim verildi.
Bitki zararlıları ile mücadele eğitimi 12 kişiye bahçe ve sebze alanlarındaki zararlı böcekleri tanıma ve bunlara karşı kullanılacak mücadele yöntemlerini geliştirme ile ilgili eğitim verildi.
Resmi yazışma kuralları Malatya Yeşilyurt Belediyesindeki 93 çalışana resmi yazışma kuralları ile ilgili eğitim verildi.
Çölleşme ve alınacak önlemler 5 kişiye çölleşmenin nedenleri ve sonuçları gösterilerek çevre duyarlılığının artırılması ile ilgili eğitim verildi.

 

 

TR